KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12197223

nr 1219 7223

Arthur Enok Andersson

(1888-1980), Sverige

Oljemålning, Arthur Andersson (1888-1980), Sverige. Hus vid kanal. Signerad, daterad 1950. Olja på pannå, 50x43 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 26 november 2018
kl 19:53:35

26/11 19:14:03 1      Vinnande bud

Arthur Enok Andersson

Läs mer om Arthur Enok Andersson